1979 yılında bursa'da kurulan ve 1983 yılında şirketleşen firmamız, ayak rahatlığını sağlayan malzemeler üretmektedir. Dünyada ayakkabı için en ideal malzeme olan LATEX'den ürettiği tabanlıklardan başka, yine dünyada çok yaygın olan POLİÜRETAN, PE, KEÇE, EVA ve POLİ-FOAM malzemelerinden de üreterek, her türlü ayakkabıda kullanılacak malzemeleri sizlere sunmaktadır.

Firmamız, teknolojik yatırımlar yaparak kendini yenilemiş, dünya pazarı ile rekabet edecek düzeye gelmiştir. Ayrıca, tüm kalıplarımızı kendi bünyemizde bulunan kalıphanede yaparak daha hızlı servis vermeyi amaçlamıştır. Yeni yapılan yatırımlarla, CAD+CAM bilgisayar programları ve CNC otomatik kalıp işleme ünitesini devreye alarak çok daha hızlı ve hassas kalıp üretmeye başlamıştır.

Siz, üreticilere daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi hedef edinen firmamız sizlerden güç alarak ayakkabı sektöründe ilklere imza atmaya devam edecektir. Bu bilinç doğrultusunda da siz değerli müşterilerimiz için gerçek bir çalışma ekipmanı olması amacı ile AKE Kataloğumuzu ve internet sitemizi (www.akespor.com.tr) oluşturduk.

Girdiğimiz her türlü veri ve resim ile müşterilerimizin doğru parçayı en hızlı şekilde bulmasını ve ürünün tüm özelliklerini doğru görebilmesini amaç edindik. Bu firmamızın müşterilerine çok daha iyi hizmet vermek istediğinin bir göstergesidir.

Saygılarımızla...

AKESPOR 2013